قهوه لم یکی از قهوه های بسیار باکیفیت است که توسط یک شرکت تولیدی در تهران تولید می شود. برند قهوه لم در زمینه تخصصی برشته کاری به منظور پر کردن خلا قهوه مرغوب در فروردین 1396 در تهران راه اندازی شده است. قهوه لم با اعتبار 20 سال تجربه و فعالیت کارامد موسسان خود با استفاده از نیروی متخصص، فناوری و دانش روز دنیا هدف خود را تامین و تولید محصولات مرغوب مطابق با استانداردهای جهانی در ایران قرار داده است. lemm coffee یکی از رستری های قهوه داخلی است که طی چند سال گذشته خیلی خوب کار کرده و توانسته سهم چشمگیری از بازار را به خود اختصاص دهد. در تولید قهوه لم از بهترین دانه های قهوه بهره گرفته می شود و اقدامات خاصی در رست تازه قهوه در نظر گرفته می شود. متخصصان لم به منظور بالا بردن سطح کیفی محصولات خود از ماشین آلات، لوازم و ابزار فرآوری و بسته بندی مدرن و پیشرفته بهره می گیرند. اگر قصد خرید قهوه ساز و قهوه ساز فلاویا را دارید پشنهاد می کنیم به وب سایت flavia.ir مراجعه نمایید.

قهوه لم

قهوه لم برزیل

کشور برزیل نزدیک به یک سوم قهوه دنیا را فرآوری می کند و این امر در منطقه سرا نگرا که در جنوب شرقی این کشور واقع شده است، انجام می گیرد. در حقیقت سرانگرا به معنی کوهستان سیاه است و قهوه های این منطقه در ارتفاع ۱۲۰۰تا ۱۴۰۰ متر از سطح دریا قرار گرفته اند. قهوه لم برزیل از نوعی عربیکا است و دارای درجه برشته کاری میانه ای می باشد و همین طور از تلخی کم، شیرینی متوسط، ترشی متوسط رو به بالا برخوردار است.

کارخانه lemm coffee

کارخانه قهوه لم یکی از کارخانه های تولید قهوه است که در شهر تهران بر پایه کیفیت و تعامل با مخاطبان خود بنا نهاده شده است. لِم در تلاش است تا با تهیه دانه های باکیفیت قهوه و برشته کاری دستی ِ مخصوص، نوشیدن قهوه را برای شما بسیار لذت بخش نماید. در کارخانه لِم دانه ها بسیار تازه را از قهوه های موجودِ روز در دنیا انتخاب می کند و به مردم ارائه می کند. دانه های قهوه انتخاب شده توسط این کارخانه از مزارع مرتفع کشت و پرورش درختان قهوه از سرتاسر جهان جمع آوری و مهیا می شوند. قهوه ای که در ارتفاعات بالا کشت می گردد عطر و طعم بهتر و همچنین غلظت و ترشی مطلوب تری در مقایسه با دیگر انواع قهوه دارد. عطر و رایحه گلی و طعم مایل به شکلات از دیگر ویژگی های بی نظیر این دانه های قهوه می باشد.

ویژگی کارخانه قهوه لم

یکی از برندهای قهوه که در کشور ایران معروف شده است، برند لم می باشد. این برند سطح کیفی خود را افزایش داده و توانسته طراحی جدیدی در بسته بندی ارائه نماید. کارخانه لم از مرغوب ترین دانه های قهوه در مجموعه خود بهره می گیرد و خرید قهوه فوری آن می تواند قابل اعتماد باشد. فرآوری این برند تحت نظر کارشناسان قهوه صورت گرفته و در رست کردن آن از متد های جدیدی استفاده شده است.   کارخانه لم با استفاده از دانش، تجربه و مهارت خود دانه های قهوه را برشته کاری می کند. این کارخانه قهوه را به گونه ای تهیه و تولید می کند که شما در خانه به راحتی می توانید آن را مصرف کنید و حتی به دستگاه خاصی برای دم آوری قهوه نیاز نخواهید داشت.

بسته بندی انواع قهوه لم به شکلی انجام می شود که کاملا طعم و رایحه آن را حفظ کند و کیفیت خود را از دست ندهد. دانه های قهوه دارای روغن هستند که در مجاورت با هوا اکسید می شوند، پس از باز کردن بسته قهوه، روند اکسید آن شروع می شود و به همین دلیل بهتر است با گیره های مخصوص و یا قوطی های هوا بندی شده به حفظ کیفیت و بالا رفتن زمان نگهداری آن کمک کنید. از دیگر ویژگی های کارخانه لم این است که در تلاش است تا قهوه های بسیار مرغوب را از ارتفاعات و فلات نواحی گوناگون آمریکا مرکزی، آمریکای جنوبی، جنوب شرق آسیا و آفریقا که از نظر طعم، عطر و کیفیت فوق العاده است را در اختیار مشتران قرار دهد.

قیمت lemm coffee

قهوه لم از جمله برندهای مطرح قهوه داخلی می باشد که اکنون سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص داده است. کارخانه قهوه لم جهت تولید قهوه از دانه های سبز و باکیفیت استفاده می کند و آن ها را از مزرعه های مرغوب در سرتاسر جهان انتخاب می کند. کارخانه قهوه لم این توانایی را دارد تا محصولات و خدمات خود را به کاربران خانگی، کافه ها، رستوران ها، هتل ها و همه مجموعه های تولیدی عرضه کند. شما می توانید قهوه مورد نیاز خود را با قیمت مناسبی از کارخانه لم تهیه کنید. برخی از محصولات این کارخانه با عنوان قهوه های اقتصادی تولید و به فروش می رسد که از قیمت مناسبی برخوردار هستند.  کارخانه لم انواع قهوه را برای مصارف خانگی، هتل ها، کافه ها و غیره تولید کرده است. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی لم هر نوع قهوه ای که نیاز دارید، تهیه کنید.

قهوه لم

قهوه یکی از نوشیدنی های مورد علاقه ایرانیان است که از دیرباز در ایران مصرف می شده است. به همین دلیل در کشور ایران کارخانه های متعددی برای تولید قهوه تاسیس شده اند. یکی از این کارخانه ها، لم است که از سال 1396 فعالیت خود را در زمینه تولید قهوه های معطر و خوش طعم با استفاده از دانه های قهوه مرغوب از بهترین مزارع در اقصی نقاط دنیا آغاز کرده است. این برند داخلی توانسته با استفاده از تجهیزات و دانش روز دنیا، قهوه های باکیفیت و خوش طعمی را برای مردم کشورمان تولید کند.

به این مقاله امتیاز دهید