در گذشته افرادی که مدام به مسافرت می رفتند مجبور بودند برای خشک کردن و حالت دادن موهای خود سشوارهای سنگین بزرگ همراه خود ببرند اما امروزه با سشوار ارزان مسافرتی این مشکل کاملا حل شده است زیرا این محصول فضای کمی را اشغال می کند . وزن کمی دارد، به راحتی در کیف یا چمدان جا می شود و همه جا همراه شما خواهد بود. این سشوار اگرچه کوچک است اما بسیار قدرتمند است و حتی در خانه هم قابل استفاده است. این محصول هم برای خانم ها و هم آقایان قابل استفاده است و یکی از پرکاربردترین لوازم جانبی برای سفرهای کوتاه و طولانی می باشد. البته اگر این محصول به درستی انتخاب نشود، گرمای ناشی از آن می تواند آسیب جدی به موهای شما وارد کند و مشکلاتی مانند موخوره، خشکی مو، ریزش مو و … را به همراه داشته باشد .

سشوار مسافرتی

قیمت سشوار مسافرتی

قیمت سشوار مسافرتی به عوامل زیر بستگی دارد :

قدرت

قدرت یک سشوار قوی مسافرتی باید حداقل 1200 وات باشد تا بتواند به درستی کار کند. در واقع هر چه این عدد کمتر باشد سشوار  در مدت زمان بیشتری خشک میکند.

وزن

وزن این محصول یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب آن است. از آنجایی که معمولاً این وسیله را به قصد همراه داشتن در مسافرت خریداری می کنید، باید بسیار سبک و تا 500 گرم وزن داشته باشد. برای افرادی که با کوله پشتی سفر می کنند یا کسانی که با وسایل زیاد به سفرهای طولانی می روند، هر چه سشوار سبک تر باشد بهتر است.

اندازه

این مورد باید به اندازه کافی کوچک باشد تا در کنار سایر لوازم جانبی شما قرار بگیرد بدون اینکه فضای زیادی اشغال کند. این سشوارها معمولا دارای دسته های تاشو هستند که حجم آنها را کاهش می دهد.

گرمایش قابل تنظیم

موهای ظریف و ظریف برای حالت دادن و خشک شدن به دما و حرارت کم نیاز دارند، در حالی که موهای ضخیم و پرپشت به حرارت بیشتری نیاز دارند. بنابراین سعی کنید محصولاتی بخرید که قادر به تنظیم دما باشند و به موها آسیب نرسانند.

طول سیم

اگر سیم سشوار کوتاه باشد، نمی توانید از آن به درستی استفاده کنید و دسترسی به تمام قسمت های مو برای شما سخت می شود. پس حتما به طول سیم دقت کنید یا در صورت امکان از مدل های بی سیم که با باتری کار می کنند استفاده کنید.

این عوامل تاثیر مستقیمی بر قیمت سشوار میگذارند . 

خرید سشوار مسافرتی 

شما میتوانید برای خرید سشوار مسافرتی ابتدا مشخصات محصولات را بررسی کرده و مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید ، سپس آن را تهیه کنید .

یکی از پرکاربردترین محصولات آرایشی برقی، سشوار است که هر خانه و آرایشگری به آن نیاز دارد. اما به دلیل وزن و حجم زیاد، سشوارهای خانگی و حرفه ای برای مسافرت نامناسب هستند. سشوار مسافرتی محصولی است که برای استفاده در حین حرکت طراحی شده است و می توانید هر جا که می روید همراه خود ببرید.

شما می‌توانید برای خرید قهوه ساز و خرید آون توستر نیز از محصولات فروشگاه فلاویا استفاده کنید. همچنین یک آموزش برای طرز استفاده از قهوه ساز برای شما آماده کرده ایم!

به این مقاله امتیاز دهید