تهیه بهترین مارک قهوه لذت مصرف این نوشیدنی پرخاصیت را در سرتاسر دنیا دو برابر می کند! در واقع، دنیا به دو قسمت دسته بندی می شود، کسانی که قهوه مصرف می کنند که عمدتا غربی ها هستند و کسانی که چای مصرف می کنند و بیشتر شرقی ها هستند! از این جهت که قهوه از نواحی متفاوتی جمع آوری می شود، مزه و درجه خالص بودن آن فرق دارد. بین طرز آماده کردن و مواد تشکیل دهنده آن نیز اختلاف های اساسی مشاهده می شود. اگر قصد خرید قهوه ساز و قهوه ساز فلاویا را دارید پشنهاد می کنیم به وب سایت flavia.ir مراجعه نمایید.

بهترین مارک قهوه

بهترین مارک قهوه می تواند هر کدام از موارد زیر باشد:

 • Eight O’Clock
 • Gevalia
 • peets
 • Dunkin’ Donuts
 • illy
 • community Coffee
 • Caribou Coffee Company Inc
 • Seattle Best Coffee
 • Lavassa
 • Folgers

بهترین مارک قهوه ترک ایرانی

 • برند قهوه ست

شعبات قهوه ست نخستین شعبات مربوط به قهوه در ایران است که در سال 2007 به عضویت انجمن تخصصی قهوه اروپا درآمده است. کارشناسان این شعبه دوره های مرتبط به تولید قهوه را در کارگاه های آموزشی انجمن تخصصی قهوه اروپا سپری کرد. تولیدات این برند حاوی قهوه های اسپشیالیتی یا تخصصی و قهوه های ترکیبی می باشد.

 • برند قهوه بن مانو

بن مانو یک کمپانی بسته بندی و آماده سازی مواد غذایی است که مدت زیادی از احداثش نمی گذرد. این کمپانی با آگهی های وسیع در سرتاسر وب و به شکل آفلاین توانست برند خود را در رابطه با قهوه برجسته کند. این مارک ایرانی قهوه های باکیفیت به کار می برد و جزء برند های نام آور کشور به شمار می آید.

 • برند قهوه لم

در آماده سازی قهوه لم باکیفیت ترین دانه های قهوه به کار برده می شود و تمهیدات به خصوصی در رست تازه قهوه اعمال می شود. کارشناسان لم برای ارتقا کیفیت تولیداتشان از ماشین آلات، تجهیزات و ادوات فرآوری و بسته بندی مجهز و توسعه یافته به کار می برند. گروه تولیدی فلاویا با بهره گیری از تجربیات و تخصص مهندسان این حوزه گام بزرگی در عرصه تولید انواع قهوه ساز و سشوار فلاویا برداشته است.

 • برند قهوه آلبا

آلبا یک کمپانی تولیدی و بازرگانی در ایران است که با شراکت دو شرکت از کشور نیوزلند، در رابطه با فراوری و پخش قهوه تازه رست، مشغول است. کارکرد آلبا، از فراهم کردن منبع دانه سبز قهوه و واردات، تا عرضه قهوه تفت خورده همه زیر نظر کارشناسان این مجموعه صورت می پذیرد.

 • برند قهوه شاران

مارک شاران نخستین تولیدکننده قهوه و تولیدات بر مبنای قهوه و کاکائو در استان اصفهان است. سال 1392 زمانیست که این برند فعالیتش را آغاز کرد و در سال ۱۳۹۵ توفیق به دریافت همه مجوز های لازم از مراجع ذیصلاح شد. تولیدات این کمپانی به صورت کامل ارگانیک و بدون اضافه شدن هرگونه مواد نگهدارنده و یا افزودنی های غیرمجاز است. این محصولات در پک های آلومینیومی سوپاپ‌دار و به صورت کاملا بهداشتی که سیب سلامت داشته و از سازمان غذ‌ا و دارو مجوز دارند به بازار ارائه می گردد.

 • برند قهوه موآ

Moa Coffee از اسم پرنده غول نیوزلند گرفته شده است، این شرکت دادوستد خود را در عرصه پردازش قهوه از مرغوب ترین مزارع دنیا در دسامبر 2017 در تهران شروع کرد. قهوه موآ یکی از مارک های نوپیدای قهوه است که حقیقتا بسته بندی جذابی دارد و نکته بااهمیت تر اینکه در بسته بندی قهوه ها از گاز نیتروژن جهت ارتقای عمر قهوه و جلوگیری از اکسیده شدن به کار برده می شود، به همین علت افرادی که بیرون از پایتخت زندگی می کنند و قصد دارند قهوه تازه بنوشند این برند می تواند گزینه مناسبی برای آن ها باشد.

بهترین مارک قهوه

بهترین مارک قهوه برای موکاپات

یکی از پرسش هایی که عموما برای کاربران موکاپات پیش می آید این است که چرا قهوه آن ها تا این حد تلخ است در صورتی که این معضل جدی برای شما نیز پیش آمده، به هیچ وجه ناامید نشوید. این معضل با گذشت زمان کمتر و کمتر شده و در آینده ای نه چندان دور هرگز برای تان اتفاق نخواهد افتاد. دو علت عمده برای تلخی قهوه وجود دارد:

 • دانه های قهوه بیش از حد تفت خورده اند، و یا فاسد شده و از کیفیت لازم برخوردار نیستند.
 • قهوه بیش از حد جوشیده شده است.

اگر که از قهوه تازه تفت خورده و اعلا مصرف می کنید، ایراد شما در نحوه دم کردن بسیار زیاد است، پس بایستی تایم و درجه حرارت دم کردن را عوض کنید. همچنین برای کم کردن زمان آماده سازی قهوه خود می توانید آب گرم به کار ببرید. همچنین مطمئن شوید که قهوه تان به درستی پودر شده است.

بهترین مارک قهوه عربی

یکی از مراکز تولید و فروش دانه های قهوه، قهوه بن العمید است که حدودا از سال ۱۹۷۳ کارش را شروع کرد و پس از اندکی در زمینه رقابت و بازار معاملات قهوه، ناظر موفقیت، افزایش سطح کیفیت و توجه بسیار زیاد دوستداران به قهوه از این برند شدند.

به فروش رسیدن دانه قهوه بن العمید کویت از این رو التفات دوستداران به قهوه و افرادی که در این زمینه مشغول فعالیت بودند را به خود اختصاص داد که در فرآوری قهوه عربی تولیدات قهوه خود، از دانه هایی با درجه خلوص صد درد و پرطرفدار عربیکا به کار برد و به میزانی از خبرگی و کیفیت در تولیداتش رسید در گذر سالیانی که کارش را آغاز کرد، که تولیدات قهوه ای که عرضه می کرد مزه و عطری ویژه و مجذوب کننده برای مخاطبان قهوه داشتند.

جمع بندی

همان طور که مفصلا بیان شد برندهای متنوعی از قهوه در سراسر جهان وجود دارد، ولی بهترین مارک قهوه محدود به یک برند نیست. زیرا برندهای بسیار زیادی هستند که محصولات آن ها در تمام جهان خواهان فراوانی دارد. بهترین مارک قهوه در ایران را می توان قهوه موآ، قهوه آلبا، قهوه شاران و غیره دانست.

به این مقاله امتیاز دهید